Fatih KARAKAŞ Resim Sergisi

” Gerçeğe Dokunmak”

16 Eylül – 7 Ekim 2015

Açılış : 16 Eylül Çarşamba Saat : 18.00-20.00

B

Fatih Karakaş, ‘Gerçeğe Dokunmak’ isimli resim sergisiyle 16 Eylül – 7 Ekim 2015 tarihlerinde Galeri Soyut B Salonunda izleyici ile buluşuyor.

“…Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nden 2002 yılında mezun olan Fatih Karakaş, genç sanatçıların okullarını bitirdikten sonra karşılaştıkları “özgün” olma ve resim sanatında yürüyeceği yolu belirlemede;popülaritenin ışıltılı yollarından yürümeden,yenilik adına soyut / somut çatışmalarının dışında kalarak;resim sanatında figüratif yolda ilerlemeyi ve bilgi birikimini geliştirmeyi ilke edinmiştir.Yaşamında var olan anakentlerin o çılgın kargaşasına teslim olmadan çalışmalarını sürdürmektedir…”

Fatih Karakaş 1975’de Adıyaman’da doğdu.1996 yılında o zamanki adıyla Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü’nü kazandı. Prof. Neşe Erdok, Prof. Nedret Sekban ve Doç. Ahmet Umur Deniz Atölyelerinde öğrenimini tamamladı. Yan dal olarak 1999-2002 yılları arasında Prof. Alattin Aksoy ve Doç. İrfan Okan atölyesinde litografi eğitimi aldı.

Aşağıdaki görsellere tıkladığınızda büyük boyutlu görüntüleyebilirsiniz. İlgilendiğiniz eser ile ilgili bilgi almak için:
Eserin altında yazan Eser Kodunu belirterek bizimle e-posta, telefon ( 0 312 438 86 70 ) veya sayfanın altında bulunan formu kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

İlgilendiğiniz eser ile ilgili bilgi almak için formu doldurabilirsiniz

Adınız (gerekli)

E-posta Adresiniz (gerekli)

Eser Kodu (Örnek: he1502-11)

Telefonunuz (gerekli)

Mesajınız