Atilla Alp BÖLÜKBAŞI Fotoğraf Sergisi

“Su Perisi”

7 – 20 Haziran 2013

B

Suyun renklerde yolculuğu “Su Perisi” Fotoğraf Sergisi, Ankara Galeri Soyut’ta, 07 – 20 Haziran 2013 tarihleri arasında açılacaktır. 07 Mayıs Cuma günü saat 18’de açılacak olan serge 14 gün boyunca izleyicilerin beğenisine sunulacaktır.

Yaklaşık olarak 8 yılı aşkın su damlalarının, şebnemlerin peşinde onbinlerce damla fotoğraflayan Fotoğraf Sanatçısı  Atilla Alp BÖLÜKBAŞI “ Sabahın ilkine uyanınca su damlacıklarının sıcak gülücükleri karşılıyor beni… küçük bitki ve çiçeklerin yanında örümcek ağlarının vazgeçilmez süsü ve mücevheratı olan su perilerinin büyüleyici dünyasına yolculuğa çıkıyorsunuz. Ve o zengin yansımalarda yakaladığınız farklı öyküleri dinliyorsunuz. Bu bir aşk, bir tutku, bir heyecan.Kendinizi alamadığınız bir başka dünya…” diyerek su perisine can veren sevgiyi anlatıyor.

Atilla Alp Bölükbaşı yaklaşık olarak 34 yıldır fotoğrafla uğraşıyor. Karanlık oda kültüründen gelen ve henüz çocukken siyah beyaz fotoğrafları kendi karanlık odasında basan  Bölükbaşı’nın Yurt içi ve 3’ü yurt dışı olmak üzere  bu 31.  Fotoğraf Sergisi. Sanatçının yayınlanmış 19 adet kitabı bulunmaktadır.

Aşağıdaki görsellere tıkladığınızda büyük boyutlu görüntüleyebilirsiniz. İlgilendiğiniz eser ile ilgili bilgi almak için:
Eserin altında yazan Eser Kodunu belirterek bizimle e-posta, telefon ( 0 312 438 86 70 ) veya sayfanın altında bulunan formu kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

İlgilendiğiniz eser ile ilgili bilgi almak için formu doldurabilirsiniz

Adınız (gerekli)

E-posta Adresiniz (gerekli)

Eser Kodu (Örnek: he1502-11)

Telefonunuz (gerekli)

Mesajınız