Ayhan ÇETİN – Kemal TOPÇU Resim Sergisi

“Buluşma-VI”

26 Nisan – 15 Mayıs 2013

B

Galeri Soyut,  projeli sergilerine ‘’BULUŞMA-VI’’ serisiyle devam ediyor.

Hikaye ayrı noktalarda başlar. Her karakterin cümleleri farklıdır. Alt yazılar, isimler, başlıklar durmadan değişir. Yola çıkanlar için, bir zamanın, mekanın, mücadelenin sonunda, ödül niyetine bir buluşma noktası saklıdır. Bazen bunu bilmek yolu kolaylaştırır.

Yol bir ömürdür. Hatırlayın; çocukken adımlar küçük, zamanlar aylarla sayılı, gözler meşgul olduğundan yol maceradır. Sanatın yasaksız, öngörülemez çocuklarından olan genç sanatçılar için yol başkadır. Onların yolu “kaide”lere dayanmaz. Ne ayakta durmalarını borçlu olacakları bir dayanak ne de duruşlarını belirleyecek bir kurallar bütünü olarak…

Bu yüzden çoğu kez birbirlerine tutunarak ayağa kalkarlar.

“Buluşma-VI”  iki karakterin bir araya geldikleri zemin, bir yola çıkış sergisidir. ‘’Buluşma-VI’’de  Ayhan Çetin ve Kemal Topçu’un  eserlerinden oluşan karma resim sergisi, 26 Nisan – 15 Mayıs 2013  tarihleri arasında Galeri Soyut / B Salonu’nda görülebilir.

Aşağıdaki görsellere tıkladığınızda büyük boyutlu görüntüleyebilirsiniz. İlgilendiğiniz eser ile ilgili bilgi almak için:
Eserin altında yazan Eser Kodunu belirterek bizimle e-posta, telefon ( 0 312 438 86 70 ) veya sayfanın altında bulunan formu kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

İlgilendiğiniz eser ile ilgili bilgi almak için formu doldurabilirsiniz

Adınız (gerekli)

E-posta Adresiniz (gerekli)

Eser Kodu (Örnek: he1502-11)

Telefonunuz (gerekli)

Mesajınız