Çağatay ODABAŞ  Resim Sergisi

16 Ocak – 4 Şubat 2009

A

Genç kuşağın başarılı ve dikkat çeken isimlerinden olan Çağatay Odabaş’ın son dönem çalışmalarının yer aldığı kişisel sergisi 16 Ocak 2009’dan itibaren Galeri Soyut’ta kapılarını açıyor. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü’nden 2002 yılında mezun olan sanatçının romantik ve keskin disiplinli fonlar üzerine oluşturduğu boya ekspresyonundan oluşan, özellikle çarpıcı renkleriyle dikkat çeken soyut çalışmalarında sadeleşme ve daha minimal çizgilere yöneldiği son dönem çalışmalarından büyük boyutlu yaklaşık 12 eseri Galeri Soyut tarafından sanat severlerin beğenisine sunulacak. Galeri Soyut’un ev sahipliği yaptığı serginin açılış kokteyli 16 Ocak Cuma günü saat 18:00’den itibaren başlayacaktır.

Aşağıdaki görsellere tıkladığınızda büyük boyutlu görüntüleyebilirsiniz. İlgilendiğiniz eser ile ilgili bilgi almak için:
Eserin altında yazan Eser Kodunu belirterek bizimle e-posta, telefon ( 0 312 438 86 70 ) veya sayfanın altında bulunan formu kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

İlgilendiğiniz eser ile ilgili bilgi almak için formu doldurabilirsiniz

Adınız (gerekli)

E-posta Adresiniz (gerekli)

Eser Kodu (Örnek: he1502-11)

Telefonunuz (gerekli)

Mesajınız