EMRE GÜN

” Tesir / Effect ” Seramik Sergisi

18 Mart – 6 Nisan 2016 / Açılış : 18 Mart Cuma Saat : 18.00-20.00

C

Emre Gün, “Tesir / Effect” adını verdiği kişisel seramik sergisi ile 18 Mart – 6 Nisan 2016 tarihleri arasında Galeri Soyut C salonunda izleyicisi ile buluşuyor.

Temel bağlamda maddenin yapısı varlığın suretini betimler. Bu görünürlük, üzerinde  etki edildiği takdirde o varlığın suretinde değişim yahut çeşitlenmeyi mecbur kılar. Bu noktada kavramlar ve zihinsel imgeler maddeye yöneltilen tesirler sayesinde kendi realitesine ulaşır ancak bu durum yine de büyük realitelerin yalnızca bir perspektifi olmak zorundadır. Algılayış biçimindeki çeşitlilik iyi ve kötünün, doğru ve yanlışın, güzel ve çirkinin, ana fikirde zıtlıkların evreni kapsayan uyumunun ve gerekliliğinin idraki ölçüsünde mümkünleşir. Bu sebeple burada sarf edilmiş cümleler bir manifesto değil, çalışmalarımın gayesini özetleyen naçizane bir pusuladır.

Emre Gün 1988 yılında İzmit / Kocaeli’ de doğdu. 2008 yılında Anadolu Üniversitesi Porsuk M.Y.O El Sanatları Bölümü’ne girdi ve 2010 yılında mezun oldu. Aynı yıl Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Bölümü’ne girdi ve 2015 yılında mezun oldu. Çalışmalarını özel atölyesinde sürdürmektedir.

Aşağıdaki görsellere tıkladığınızda büyük boyutlu görüntüleyebilirsiniz. İlgilendiğiniz eser ile ilgili bilgi almak için:
Eserin altında yazan Eser Kodunu belirterek bizimle e-posta, telefon ( 0 312 438 86 70 ) veya sayfanın altında bulunan formu kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

.

İlgilendiğiniz eser ile ilgili bilgi almak için formu doldurabilirsiniz

Adınız (gerekli)

E-posta Adresiniz (gerekli)

Eser Kodu (Örnek: he1502-11)

Telefonunuz (gerekli)

Mesajınız