Hakan ESMER Resim Sergisi

“Renklerin Senfonisi”

7 – 26 Mart 2014

ABC

Hakan Esmer  ‘’Renklerin Senfonisi’’ adlı sergisini 7 – 26 Mart 2014 tarihleri arasında Galeri Soyut’ta gerçekleştiriyor.

Sanatçı bu sergisinde, Peyzaj Soyutlamaları, Figüre Dokunuş, Heyamola ve Bahar temalı resimleriyle, sanat izleyicilerini görsel – estetik hazzın zirvesinde buluşturuyor.

Eserlerinde daha önce de sık sık değindiği su ve su kültürünü peyzaj soyutlamaları ile sunarken, zaman ve mekan içerisinde sıkışan figürlere, renklerden kurguladığı yeni bir dünyada inadına yer veriyor.

Sanatçı, renkleri paletinde yeniden yaratıp, yoğurup yeni bir kimlikle tuvale aktarılırken, leke ve renklerin kendilerine özgü ritimlerini, güçlü bir senfonik eserde yer alan uyum ve karşıtlıkları, plastik dilin usta kurgusu ile örgütleyerek karşımıza çıkarmaktadır. Bu anlamda ‘’Renklerin Senfonisi’’ Hakan Esmer’in doğayı, yaşamı, insanı, kenti coşkulu ve özgün bir yorumla ele almasının yalın ve güçlü bir ifadesidir.

Yaklaşan ‘’Bahara Merhaba’’ demek adına,  yeni bir tema ile de izlenim bırakarak, sonraki sergilerine ilişkin ipuçlarını da paylaşıyor.

Aşağıdaki görsellere tıkladığınızda büyük boyutlu görüntüleyebilirsiniz. İlgilendiğiniz eser ile ilgili bilgi almak için:
Eserin altında yazan Eser Kodunu belirterek bizimle e-posta, telefon ( 0 312 438 86 70 ) veya sayfanın altında bulunan formu kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

İlgilendiğiniz eser ile ilgili bilgi almak için formu doldurabilirsiniz

Adınız (gerekli)

E-posta Adresiniz (gerekli)

Eser Kodu (Örnek: he1502-11)

Telefonunuz (gerekli)

Mesajınız