Hatice ÇİÇE Resim Sergisi

“Tutsaklar”

01 – 20 Şubat 2013

C

Garip bir gülüşleri var dedi; tutsakları yatırmaya gelen sahte gülüşlü gardiyan. ‘’Buradaki herkesten daha fazla garip değil!‟ dedi hemen savunmaya geçerek. Sonuçta orada olmalarının sebebi de o gülüş değil miydi? Daha tam uyanmadan yüzlerine söz geçiremedikleri zamanlarda parıldayan o gülüş hatırlayamadıkları kadar çok kez başlarını belaya sokmuştu. Soldan sağa mı sağdan sola mı gülünmesi gerektiğinin daha açıklığa kavuşmadığı zamanlar olduğu için çoğu göreni şoka sokan bir gülümsemeleri vardı. Kahkaha attıkları zamanlarsa sadece sahte gülücüklere izin veriyorlardı. Dünyanın en öldürücü gülüşüne sahip olmanın bir bela mı yoksa bir hediye mi olduğuna karar veremeden durmuş zamandan günler akıp geçiyordu. Tutsaklar! Yüreğini görmeyenlere en güzel yarınlarını harcatma…! Sen ki belki de bir çok kişinin en güzel ”Hayalisin” değmeyenlerin ‘Hikayesi’ olma..!

Hatice Çiçe 1990 Mudanya’da doğdu. 2008 Bursa Zeki Müren Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Resim Bölümü’nden mezun oldu. 2012 Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü’nden mezun oldu. 2011 İngiltere, Londra, Southampton Üniversitesi  Winchester School Of Art Academy’de okudu.

Kişisel Sergiler:

2013 Galeri Soyut / B – C Salonu – Ankara  2011 Winchester Art Galeri  – İngiltere

Aşağıdaki görsellere tıkladığınızda büyük boyutlu görüntüleyebilirsiniz. İlgilendiğiniz eser ile ilgili bilgi almak için:
Eserin altında yazan Eser Kodunu belirterek bizimle e-posta, telefon ( 0 312 438 86 70 ) veya sayfanın altında bulunan formu kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

İlgilendiğiniz eser ile ilgili bilgi almak için formu doldurabilirsiniz

Adınız (gerekli)

E-posta Adresiniz (gerekli)

Eser Kodu (Örnek: he1502-11)

Telefonunuz (gerekli)

Mesajınız