İZLENİMYORUM / Paris Resim Sergisi

16 Mayıs – 4 Haziran 2014

B

İzlenimyorum sergi projesi 2011 yılından beri gelişerek devam eden bir etkinliktir. Proje farklı coğrafyalarda, sosyolojik ve kültürel iklimlerde, izlenim ve algıların plastik dille yorumlanmasıdır. Şimdiye dek Paris’ten, Tunus’tan, Karadeniz’den İzlenimyorum sergileri gerçekleştirilmiştir. İleriki dönemlerde farklı ülke ve coğrafyalarda gelişerek devam edecektir. Birlikteliklerin ve paylaşımların, farklı sanatçı üsluplarının bir arada sunulması, aynı temada ki farklı yorumların izleyici ile buluşması ayrı bir sinerji etkisi yaratmaktadır.
Bu proje Hakan Esmer tarafından geliştirilerek, özellikle genç kuşak sanatçılara, algı zenginliği yaratılması, profesyonel sanatçılarla ve farklı ülke sanatçılarıyla bir arada eser yaratmanın dinamik ve besleyici gücüne ivme kazandırılması, yeni kapıların açılmasına olanak sağlanması ve izleyicilerle buluşturulması hedeflenmektedir.
İzlenimyorum sergi projelerinin ev sahipliğini yapan ve bu projeye özel önem ve destek veren Galeri Soyut, bu ve benzeri projeleri izleyicisi ile buluşturarak, sanat ortamının girdaplı yapısında yer almaya çalışan genç kuşak sanatçıların, ortamla buluşmasını, yüzleşilmesini amaçlarken aynı zamanda da dipten gelen bu dalganın, özellikle koleksiyoncularla buluşturulmasının, ülkemizin sanat ortamına katkı sağladığına inanılmaktadır.

Sergiye katılan sanatçılar:

Turgut Akarsu, Berk Arıkan, Baki Bodur, Metin Kalkızoğlu, Samed Arda Selim, Ümit Türk, Mehmet Yıldırım

Resimlerin üstlerine tıkladığınızda, daha büyük boyutlu hallerini görebilirsiniz. Eser ile ilgili detaylı bilgi almak ve satış durumunu öğrenmek için: Eserin altında yazan Eser Numarasını kullanarak bizimle e-posta veya telefon ( 0 312 438 86 70 ) yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

İlgilendiğiniz eser ile ilgili bilgi almak için formu doldurabilirsiniz

Adınız (gerekli)

E-posta Adresiniz (gerekli)

Eser Kodu (Örnek: he1502-11)

Telefonunuz (gerekli)

Mesajınız