Metin KALKIZOĞLU Resim Sergisi

“Müstesna”

11 – 30 Ocak 2013

C

Metin Kalkızoğlu’nun ‘’Müstesna’’ adlı ilk kişişel resim sergisi 11 – 30 Ocak 2013 tarihleri arasında Galeri Soyut / C Salonunda  izleyicilerle buluşuyor.

Kuralların dışında kalan, benzerlerinden üstün olan insanların farklı yaşam üsluplarını sunan sanatçı,  bununla birlikte küstah ve aşağılayıcı aykırı kişilikleri, bir hareket içindeki figürden çoğu zaman daha çarpıcı olduğuna inandığı, bir yerde duran, bir yerde oturan sessiz ve sakin tavırlar içinde tasvir ediyor.

Mekandan özellikle soyutlanan resimler, tüm  etkiyi fügürlerin vermek istediği duygularda birleştirerek daha canlı, daha müstesna simaları göstermeyi amaçlıyor.

‘ Müstesna’’ Metin Kalkızoğlu’nun eserlerinden oluşan resim sergisi, 11 – 30  Ocak 2013  tarihleri arasında Galeri Soyut / C Salonu’nda görülebilir.

Aşağıdaki görsellere tıkladığınızda büyük boyutlu görüntüleyebilirsiniz. İlgilendiğiniz eser ile ilgili bilgi almak için:
Eserin altında yazan Eser Kodunu belirterek bizimle e-posta, telefon ( 0 312 438 86 70 ) veya sayfanın altında bulunan formu kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

İlgilendiğiniz eser ile ilgili bilgi almak için formu doldurabilirsiniz

Adınız (gerekli)

E-posta Adresiniz (gerekli)

Eser Kodu (Örnek: he1502-11)

Telefonunuz (gerekli)

Mesajınız