Semih KAPLAN Resim ve Seramik Sergisi

“Derin Mavide”

07 – 26 Ekim 2011

ABC

Galeri Soyut sezona yeni salonlarıyla hızlı bir giriş yapıyor. Daha önce bir defada sadece bir kişisel sergi yapabiliyordu. Şimdi ise, yeni A, B, ve C salonlarıyla bir defada üç ayrı etkinliğin açılışını gerçekleştirebilmeyi hedefliyor. Gerektiğinde bütün salonları bir sanatçıya tahsis edebilmektedir.

Galeri Soyut klasik sergilemelerin yanı sıra günümüz sanatının özelliklerine uygun farklı disiplinlerdeki yapıtları da sergileyebilmektedir. Enstalasyon, Video-art, Performans gibi projeli disiplinlere de yer verip hedeflerini büyüterek Ankara sanat ortamına katkı sağlamayı amaçlamaktadır. Tanınmış sanatçıların yanı sıra genç kuşaktan da yetenekli gençlere yer vererek Ankara sanat ortamını canlı tutmayı planlamaktadır. Galeri Soyut’un yeni geniş salonları ile yaratacağı etki büyük olacaktır.

Galeri Soyut 2011 – 2012 sezonunun açılışını, Semih KAPLAN’ın “Derin Mavide” adlı sergisini 7 – 23 Ekim 2011 tarihleri arasında bütün salonları kullanarak yapıyor.

1976’da İstanbul’da doğdu. 1994’de Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi, Eskişehir. 1998’de Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Bölümü (Lisans). 2003’de Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Seramik Anasanat Dalı (Yüksek Lisans). 2003’de Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Resim
Anasanat Dalı (Sanatta Yeterlilik Programına devam etmektedir.

Halen Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü’nde Öğretim Görevlisi olarak görev yapmaktadır.

Aşağıdaki görsellere tıkladığınızda büyük boyutlu görüntüleyebilirsiniz. İlgilendiğiniz eser ile ilgili bilgi almak için:
Eserin altında yazan Eser Kodunu belirterek bizimle e-posta, telefon ( 0 312 438 86 70 ) veya sayfanın altında bulunan formu kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

İlgilendiğiniz eser ile ilgili bilgi almak için formu doldurabilirsiniz

Adınız (gerekli)

E-posta Adresiniz (gerekli)

Eser Kodu (Örnek: he1502-11)

Telefonunuz (gerekli)

Mesajınız